Getspace

Ci, którzy wykraczają poza standardy.

Nowy standard

Cała przestrzeń. W jednym miejcu.

Podczas gdy inni dają Ci tylko chmurę, my uważamy, że zasługujesz na całą przestrzeń. I nie musieliśmy nawet zbudować statku kosmicznego, aby Ci ją zaoferować. Po prostu stworzyliśmy Getspace – miejsce, w którym zapewniamy całą przestrzeń dla Ciebie i Twojej firmy. Innymi słowy, nadszedł zupełnie nowy standard, który znacznie poprawia doświadczenia z użytkowania i daje Ci wszystko czego potrzebujesz.

 

To nie magia. To jest przyszłość.

Nasza wizja

Dla Was wszystkich.

Każda osoba potrzebuje dla siebie odpowiedniej przestrzeni. Wystarczającej, aby zapisać każde wspomnienie. Wystarczającej, aby podzielić się swoją pracą i umiejętnościami. Wystarczającej, aby widzieć i być zauważonym. To jest nasza wizja – dać całą przestrzeń w jednym miejscu. Wszystkim. Bez proszenia o nic w zamian.

Nasze wartości

To na czym się opieramy.

Bezpieczeństwo ponad wszystkim

 

Ochrona naszych Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego zapewniamy rozwiązania dające gwarancję bezpieczeństwa.

Jakość

 

Obiecaliśmy dać naszym Klientom najlepszą i najbardziej innowacyjną usługę na rynku. Dotrzymujemy naszych obietnic. Dzięki sumiennej pracy i poświęceniu stworzyliśmy Getspace. I nie zatrzymujemy się.

Innowacja

 

Naszą misją jest zmiana nawyków użytkowników na lepsze. Na takie, które przynoszą realne zyski. Na takie, które oszczędzają czas i pieniądze. Na takie, które są po prostu… bardziej opłacalne.

Ambicja

 

Nie zatrzymujemy się. Każdego dnia udoskonalamy nasze usługi. Śledzimy i zmieniamy rozwiązania na lepsze. Nasza ambicją jest bycie najlepszymi.

Jesteśmy globalnie lokalni

Nasze biura są rozmieszczone na całym świecie. I wciąż rośniemy. Dzięki temu możemy zapewnić Ci profesjonalną obsługę bez znaczenia w jakim kraju jesteś. Kontaktuj się z nami zawsze w swoim ojczystym języku!

Najlepszy zespół

Ambicja – to słowo przyświeca w codziennej pracy każdemu naszemu pracownikowi. Chcemy zmieniać rzeczy na lepsze. Jesteśmy ciekawi co będzie jutro. I nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z pracy w takim zespole!

Najlepszy zespół

Ambicja – to słowo przyświeca w codziennej pracy każdemu naszemu pracownikowi. Chcemy zmieniać rzeczy na lepsze. Jesteśmy ciekawi co będzie jutro. I nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z pracy w takim zespole!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Sprawdź oferty pracy

Skontaktuj się z nami!

 

+48 660 669 127

lub

sales@getspace.pl